Grubu Tanıyalım

Vialpha Group kurucuları hakkında

Vialpha Group farklı sektörlerde uzun yıllar deneyim ve başarı kazanmış 3 girişimci tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar biriktirdikleri bilgi ve tecrübeyi müşterileriyle paylaşan Vialpha Group kurucuları; satış direktörlüğünden fabrika müdürlüğüne, dış ticaret müdürlüğünden proses müdürlüğüne kadar birçok orta ve üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuşlardır. Otomotiv, havacılık ve turizm gibi farklı sektörlerde büyük ölçekli yerli ve yabancı firmalarda önemli hizmetler vermişlerdir. İngilizce'nin yanı sıra; Dış Ticaret'in dilini müşterileri için ana dilleri gibi bilmektedirler.

Başarı tecrübeyle sabittir

Vialpha Group, kurucularının 20 yıllık tecrübesi, nitelikli iş gücü ve mevcut dış ilişkileri ile uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Pek çok üreticinin ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Vialpha Group’un en önemli sermayesi; insan kaynağı ve bu kaynağın farklı sektörlerdeki tecrübeleridir. Vialpha Group; otomotiv, eğitim, medya ve dayanıklı tüketim ürünlerinin olduğu sektörlerde büyük tecrübelere sahiptir. Tüm dünya oyun alanıdır.


Hakan Acar

Gözlerimi Almanya’da dünyaya açmanın, disiplinli ve planlı çalışma hayatımın temelini oluşturduğuna inanıyorum. Öğretim hayatımı 2000 yılında İTÜ'de başarılı bir şekilde mezun olarak tamamladım. Devamında ise İş hayatıma Japon firması ile başlamak, japonların hayatını ve sistemlerini benimsememe sebep oldu. Kariyerime bundan sonra farklı sektör ve kültürde bir çok firmada üst düzey yöneticilikler yaparak devam ettim. İlerleyen yıllarda, kriz sürecinde olan Uzel’de yapmış olduğum üst düzey yöneticilik, yüksek deneyim kazanıp tecrübelerimin zenginleşmesini sağlamıştır. Kazanmış olduğum bu tecrübeler ışığında, yurt içi ve yurt dışında bir çok firmaya çeşitli alanlarda (kriz yönetimi, yönetim, ayrıca mali ve finans) danışmanlıklar ve eğitimler verdim. Vermiş olduğum bu danışmanlıklar, firmaların özellikle kriz süreçlerinde önemli bir rol oynamış ve bu sayede kriz dönemlerini başarı ile atlatmalarını sağlamıştır. Kariyerime ilave olarak yurt dışı yatırımların Tükiye'de projelendirilmesi ve yürütülmesi, farklı sektörlerde (inşaat sanayi, gıda sanayi, enerji vs.) kriz yönetimleri ve kurumsallaşma süreçlerinin yönetilmesi tecrübelerinide eklemiş bulunmaktayım. Partnerlerim ve çalışma arkadaşlarımla birlikte faaliyetlerimi başarılı bir şekilde devam ettirmekteyim.

hakanacar.info

Fatma GÖKDEMİR

Geçmiş kariyerimde, Türk ve Alman iş ortaklığında kurulmuş EDOSAN A.Ş.’de üst düzey yöneticilik, aynı zamanda,TACED’de genel başkan yardımcılığı yaptım. Bu şirketlerde çalışırken, Türkiye Konuşuyor dergisinde genel koordinatörlük yapmakta ve ilçe belediyelerine danışmanlık yapmaktaydım. Buna ek olarak, Emlak, İnşaat, Akaryakıt, Bilim Teknolojileri gibi alanlarda, 2010-2014 yılları arasında çalışarak deneyim kazandım. 2014 yılından itibaren de Vialpha Group’un ortaklarından biri olarak iş hayatıma devam etmekteyim.

fatmagokdemir.com

YUKARI