İş Alanları

VIALPHA DANIŞMANLIK

VIALPHA Danışmanlık; Kriz Yönetimi, Yönetim Danışmanlığı, Finans Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığı ve Mali Danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve bunun yanında dallarında lider konumda bulunan çözüm ortaklarından aldığı destekle VIALPHA; edindiği tecrübenin sağladığı vizyon, bilgi birikimi ve ilişkileri, değerli müşterilerine sunmayı ve maksimum kazanç sağlamayı hedeflemektedir.

VIALPHA DANIŞMANLIK
VIALPHA DIŞ TİCARET

VIALPHA Dış Ticaret; Pazarlama, İthalat, İhracat ve Distribütörlük alanlarında hizmet vermektedir. Bu bağlamda firmamız, üretici ve tüketici arasındaki ilişkiyi her iki taraf için de uygun, planlı, düzenli şekilde geliştirerek uzun vadeli işbirliği sağlamak, tüketicinin gerçek ihtiyaçlarını saptamak ve bu ihtiyaçlara cevap veren ürünleri geliştirmek için çaba gösterir.

VIALPHA DIŞ TİCARET
VIALPHA MARKA YÖNETİMİ

VIALPHA Marka Yönetimi sektöre giriş yaptığı günden itibaren müşteri memnuniyeti odağıyla çalışan ve bu konuda müşterilerin görüşüyle de başarılı olduğunu ispatlayan bir firma oldu. Kurumsal çatı altına geçerek güven seviyesini artırarak müşterilerine daha kaliteli hizmet veremeye başladı. Kaliteli seo paketleri hizmetlerini her geçen gün geliştirmekte ve seo paketlerini oluşturduğu backlink kaynaklarıyla sürekli kuvvetlendirmektedir.

VIALPHA MARKA YÖNETİMİ
VIALPHA GAYRİMENKUL PAZARLAMA

VIALPHA Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden VIALPHA Gayrimenkul, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla konusunda uzman kadrosuyla, farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ücretsiz ve doğru nitelikte expertiz hizmeti calışmalarından, daire, arsa, iş yeri alım satımı, kat karşılığı, bakım onarım ve tadilat hizmetleriyle, anlaşmalı bankalarımızdan en uygun oran ve koşullarda %100 ‘üne kadar kredi calışmalarından, tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

VIALPHA GAYRİMENKUL PAZARLAMA
YUKARI